David Pádivý – stavebnici.com

Provádění bytových a občanských staveb. Rekonstrukce objektů. Zprostředkovatelská činnost ve stavebnictví. Elektroinstalace – silnoproud, slaboproud, instalatérské rozvody. Malby a lakýrnické práce, opravy a nátěry fasád, kladení podlahových krytin, …

UNI HOBBY, a.s.

UNI HOBBY, a.s.

Zabýváme se prodejem potřeb pro dům, byt i zahradu. Nabízíme míchaní barev, přířez a pořez dřeva, olepování hran, šití na zakázku a rozvoz zboží.

OTEVŘENO (Zavírá v 20:00)

Comon, s.r.o.

Comon, s.r.o.

Izolační skla vyrábíme, dodáváme. Dvojskla a trojskla se zvýšenou tepelnou izolací, protihluková skla, bezpečnostní skla a skla s pískovaným vzorem. Sklenářské práce. Zajišťujeme kompletní servis. Řízení kvality dle normy ČSN EN ISO 9001:2001.

Aleš Launa

Provádění kompletních zednických prací.

Keramika Kučírek, s.r.o.

Realizujeme koupelny a terasy. Prodáváme obklady, dlažby a vše potřebné k pokládce. Provádíme veškeré obkladačské práce i grafické návrhy.

Stone Art

Stone Art

Firma Stone Art nabízí obklady a dlažby z přírodního kamene a další kamenné doplňky pro domov a zahradu. Zaměřujeme se na materiály jako jsou pískovce, vápence, břidlice a žuly, přírodní břidlice, křemence, ruly a fylity ve formě pravidelných nebo …

OTEVŘENO (Zavírá v 17:00)

Stavební firma JAVOS, s.r.o.

Stavební firma JAVOS, s.r.o.

Provádíme stavební práce, kompletní dodávky koupelen. Prodáváme obklady, dlažby a sanitární sortiment.

Brzy otevírá (v 13:00)

Granit Lipnice, s.r.o.

Těžíme, zpracováváme a prodáváme žulu a pískovec. Nabízíme obklady interiérů a exteriérů budov včetně parkových úprav a dláždění komunikací.

OTEVŘENO (Zavírá v 14:30)

Jaroslav Smolík

Jaroslav Smolík

Prodáváme přírodní a umělý kamen, obklady, dlažby a deskové materiály do interiérů i exteriérů i pro zahradní architekturu, pomníky. Dodáváme pískovec, žulu, břidlici, vápenec, mramor, porfyr, andezit, křemenec a rulu.

Sanimat, s.r.o.

Obklady a dlažba, koupelnový nábytek a zrcadla, sanitární keramika, vodovodní baterie a doplňky, sprchové kouty a vaničky, odtokové žlaby, stavební chemie a profily. Provozujeme i e-shop a nabízíme 3D grafické návrhy koupelen.

OTEVŘENO (Zavírá v 17:00)

KLONA, s.r.o.

V našem koupelnovém studiu Vám rádi pomůžeme s výběrem zařizovacích předmětů, obkladů a dlažeb. Bytová jádra a koupelny zrealizujeme včetně dodávek sanitární techniky, dlažeb, obkladů a zřizovacích předmětů (elektroinstalace, topení, vody). Provádíme …

Martin Michal

Provádím tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Zajišťuji výrobu zahradních domků, pergol i vikýřů, bednění střech, obklady, montáže sádrokartonových konstrukcí, okenních parapetů i střešních svodů, lemování komínů i štítů a pokládání plovoucích podlah.

SIKO KOUPELNY a.s.

SIKO KOUPELNY a.s.

Nejsilnější prodejce kompletního koupelnového vybavení na CZ i SK trhu a zároveň největším tuzemským odběratelem rozhodujících domácích i mnoha zahraničních výrobců koupelnového vybavení. V sortimentu najdete i kuchyně a interiérové dveře. Zákazníci tak …

FENDRYCH s.r.o.

Firma se zabývá prodejem keramických obkladů a dlažeb, kompletního systému stavební chemie, koupelnového nábytku, sprchových koutů a van, sanitární keramiky, vodovodních baterií, stavebního nářadí. Dále provádí stavební práce – hlavně obkladačské.

OTEVŘENO (Zavírá v 16:00)

TEKO, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem sanitární keramiky, obkladů, dlažeb, koupelnového nábytku a doplňků, vodoinstalačního materiálu, sprchových koutů, akrylátových výrobků, vodovodních baterií, kuchyňských dřezů i stavební chemie.