Masážní studio Simpy

Nabídka masáží, relaxace a doplňkových produktů. Poskytujeme možnost přístrojové lymfodrenáže, jemné mobilizační techniky, Dornovy metody a Breussovo masáže. Zabýváme se prodejem sypaných čajů.

Thomas Goll - Catapult Internacionál

Nabídka rehabilitací, masáží, wellness, kavitací, epilací, analýzy těla či bodystylingu včetně poradenství. Provoz solária.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 09:00)

Věra Pekařová

Nabízím klasické, relaxační, detoxikační a reflexní masáže, baňkování, VacuShape, bodyroll, lymfodrenáže a regresní terapie.

64 kmSoběslav II, Na Solinách 30/6

ZAVŘENO (Otevírá v Po 08:00)

Centrum Harmonie - masáže a terapie

Provádíme reflexní, klasické, lymfatické, těhotenské a jako jediní ve Znojmě meridiánové - akupunkturní masáže. Nabízíme terapie, kineziologii a Bachovy esence. Možnost zakoupení dárkových poukazů.

OTEVŘENO (Zavírá v 20:00)

Mgr. Jana Jedličková

Nabídka rehabilitace a fyzioterapie a japonské masáže Shiatsu.

Masáže Jana Doležalová

Nabídka klasické, lymfatické ruční i přístrojové lymfodrenáže, havajské, Shiatsu a čokoládové masáže. Provádím baňkování a masáže lávovými kameny. Zajišťuji čokoládové, skořicové a bahenní zábaly.

ZAVŘENO (Otevírá v Po 09:00)

Salon Bella Vista

Provozuji kosmetický salon. Provádím prodlužování řas, pedikúru, masáže a kinesiotaping.

Hana Brožová

Nabízím regenerační, medovou i reflexní masáž, baňkování a Dornovu i Breussovu metodu. Provádím také indickou masáž hlavy, čínskou masáž Tuina a parafínové zábaly. Prodávám ušní a tělové svíce, autotrakční lehátko i dárkové poukazy.

Marcela Fričová Thürichová

Nabízíme biorezonanční terapie, akupunkturu a masáže. Léčíme alergie, pohybové ústrojí, migrény, stres, deprese, chlamydie a borelie.

Jana Marešová - terapeut čínské medicíny

Nabízíme masáže. Provádím baňkování, fytoterapii, akupunkturu, dietetiku, masáže Tuina, aplikaci ušních svící.

Reiki a masáže Kolín – Zuzana Vopěnková

Reiki a masáže Kolín – Zuzana Vopěnková

Masérské služby, harmonizace a působení životní energie reiki.

Salon Profi

Služby v oblasti kadeřnictví, kosmetiky, manikúry, pedikúry, modeláže nehtů, masáží a alternativních metod. Všechny služby jsou u nás na vysoké úrovni, poskytované týmem profesionálů, který Vám zajistí individuální přístup k Vaší maximální spokojenosti.

92 kmHradec Králové, Havlíčkova 401/8