https://www.info-vysocina.cz/chalupa-na-pile

Centrála

Tisk | Přidat / editovat záznam

Chalupa Na pile

Nabídka týdenních a víkendových pobytů vhodných pro každého, zejména pro rodiny s dětmi. Rekreační zrekonstruovaná chalupa ležící na Vysočině v blízkosti řeky Sázavy (v její krásné části CHKO Stvořidla). Ubytování je poskytováno bez stravování. K dispozici je plně vybavená kuchyň. Ubytovací kapacita 16 osob.

Pronajímaný objekt je v klidném a příjemném prostředí, je umístěn v oblasti Českomoravské vrchoviny v obci Pavlov u Ledče nad Sázavou. Ubytování je v objektu bývalého mlýnu, ve kterém se přestalo mlít kolem roku 1910. Dodnes je u mlýna provozuschopné dřevěné kolo, které poháněné vodou Nezdínského potoka, roztáčí malou pilu jednušku. Ve mlýně je ještě funkční loupačka na obilí a výrobu krup z ječmene. V blízkém okolí není již znám žádný mlýn, kde by se toto dřevěné kolo zachovalo a bylo také v provozu.

V létě je možno se v okolí věnovat koupání, pěší turistice, sběru hub, rybolovu, cykloturistice a podobně. Před domem je stůl na ping-pong. Bazén pro děti. Projížďky na koních. Příjemné posezení u ohně a grilování.
Web:
http://www.pavlov.unas.cz/
Adresa:
Pavlov 34, 584 01
Vysočina / okres Havlíčkův Brod
Mobil:
+420 721 421 706
E-mail:

Fakturační údaje: Obory činnosti:

Petr Proněk

Mrzkovice 73
582 91 Světlá nad Sázavou

IČO: 45952639
DIČ: CZ7211273003

Obory činnosti:

Chalupa Na pile
Poctivá firma
Chalupa Na pile